Latest Posts

Kablosuz sıcaklık nem takip sistemimiz eczanelerimizin hizmetinde

Günlük rutini içerisinde pek çok kişiye hizmet veren eczanelerimizin, yeni yıl ile birlikte yürürlüğe girecek olan yönetmelik çerçevesinde işletmelerinde yeni nesil ısı takip cihazları bulundurması artık zorunludur.

Eczacılarımız, eczanelerindeki soğuk-zincir ürünlerinin ve eczane ortamlarının sıcaklık ve nem takibini sağlayacak olan bu ihtiyaçlarını yeni yönetmeliğe uygun, kurulumu son derece basite indirilmiş (Tak/Çalıştır) Termolog® Eczane / Wifi cihazımız ile kolaylıkla yapabileceklerdir.

Termotronik firmamız kurulduğu yıldan bu yana, ürünlerinin satışında şeffaf fiyat politikasını benimsemiş, web sitesimizde müşterilerimize sunduğumuz tüm cihazlarımızın son kullanıcı fiyatlarını ürünlerin hemen yanında listelenmektedir.

İster cihazlarımızı bayilerimiz kanalıyla sahip olabilir, dilerseniz banka havale/eft veya web sitemizdeki sanal mağazamız üzerinden kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

Unutmayın, web sitemizdeki hangi model cihazımızı satın alırsanız alın, garanti süresi bitiminden sonra (kalibrasyon, sms ve sesli arama hariç) ekstra bir ücret asla ödemeyeceksiniz.

Yeni yılın tüm insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesi dileklerimizle.

Termotronik Yaz.Bil.Sis.